Wyjazd zagraniczny, jako okazja do szlifowaia języka twojego dziecka

 

Wielu z nas w każdym roku odbywa chociaż jeden zagraniczny wyjazd. Jednak wielu z nas nadal nie posiada znajomości języków obcych, aby bez przeszkód porozumiewać się z ludźmi w innym państwie. Największą popularnością wśród języków na świecie cieszy się język angielski. Z tego względu wiele osób, szczególnie młodych podejmuje naukę tego języka. Siedzenie w sali lekcyjnej wymaga nieraz nie lada wysiłku, szczególnie od dzieci. Jeśli szukasz pomysłu na bardziej kreatywną naukę języka angielskiego to odpowiedź znajedziesz pod hasłem kursy językowe . Oferta wyjazdów językowych jest bardzo rozbudowana i każde dziecko z pewnością znajdzie tam coś dla siebie.

„Learn by doing” – nauka przez praktykę

Są to wyjazdy zaadresowane dla dzieci uwielbiających aktywność sportową. Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko w czasie wakacji miało zapewniony aktywny odpoczynek, a przy okazji kształciło swoje umiejętności językowe, to jest to opcja idelana. Szeroki wybór dyscyplin sportowych i zajęcia dydaktyczne połączone z wycieczkami pozwolą twojemu dziecku na zawarcie nowych znajomości, a może nawet odkrycie zamiłowania do sportu.

 

„Academic English” - literatura, prezentacje i debaty

Wyjazdy z serii Academic są dedykowane dla młodzieży gimnazjalnej. W trakcie takiego kursu zajęcia skoncentrowane są na przygotowaniach do egzaminów językowych: IELTS, KET, PET i FCE, ale również wokół literatury angielskiej, urozmaicone o prezentacje i debaty.

 

„Child & Parent” - kurs dziecko + rodzic

Jest to unikalna propozycja dla najmłodszych dzieci, które nie są jeszcze na tyle samodzielne, aby poradzić sobie bez rodzicielskiej opieki. W ten sposób nawet trzylatki mogą rozpocząć swoją przygodę z angielskim. Jest to również okazja dla rodziców, aby podszkolić swój warsztat językowy.

 

„Abroad projects” - wolontariaty

Jedna z najciekawszych form nauki języka. Nie ma nic wspólnego z zajęciami dydaktycznymi. Jest to forma, która pozwoli Ci na wyjazd w najdalsze zakątki świata. Projekty wolontaryjne mają na celu międzynarodową pomoc na różnych płaszczyznach, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W trakcie pracy będzie możliwość poznania wielu ciekawych ludzi z całego świata. Jest to też walor, który może pomóc ci w aplikowaniu na uczelnie na całym świecie. Program Abroad projects jest adresowany dla młodzieży licealnej.

 

„Exam preparation” - przygotowania do egzaminów językowych

Jeśli planujesz podjąć pracę lub studia na zagranicznej uczelni w języku angielskim, to jest to wyjazd, na którym koniecznie powinieneś poświęcić trochę czasu i pieniędzy. Wystarczy, że masz więcej niż 16 lat i posiadasz średniozaawansowaną znajomość języka angielskiego.

 

„Special courses” – kursy tematyczne

Kursy przeznaczone dla młodzieży ze ścisle określonymi zainteresowniami. Wśród programów znajdziemy takie dziedziny jak: medycyna, sztuka i projektowanie, biznes i finanse oraz prawo i polityka. Są to wyjazdy przenaczone dla osób chących związać swoją przyszłość z jedną z tych dziedzin.

 

Wyjazdowe kursy językowe to wspaniała okazja do nauki języka w jego natualnym środowisku, a także sznasa na pozananie innej kultury i nawiązanie wspaniałych znajomości.

 

Our website is protected by DMC Firewall!